Būsto paskola

Būsto paskola skirta įsigyti, statyti, renovuoti ar rekonstruoti gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą.

Pagrindinės sąlygos

Būsto paskolos suma – nuo
20 000 Eur

Paskola siekia nuo 20 000 Eur ir negali viršyti 85 proc. įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimo ar pirkimo kainos (priklausomai nuo to, kuri mažesnė).

Pradinis įnašas – bent 15 proc.

Pradinis įnašas būsto paskolai turi siekti bent 15 proc. įsigyjamo gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto vertės.

Palūkanų norma – nuo 5 proc.

Būsto paskolos palūkanų norma kintama, apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmė ir fiksuotos maržos palūkanų suma.

Paskolos laikotarpis – iki 30 metų

Maksimalus laikotarpis būsto paskolai grąžinti gali siekti iki 30 metų (360 mėn.).

Nekilnojamojo turto įkeitimas

Tam, kad būtų užtikrinamas būsto paskolos prievolių įvykdymas, galimas perkamo ar kito turimo nekilnojamojo turto įkeitimas, pvz. buto, namo, žemės sklypo ir pan.

Patogus mokėjimo grafikas

Sudarę būsto paskolos sutartį, paskolą galite grąžinti lygiomis arba mažėjančiomis mėnesio įmokomis. Atsižvelgiant į jūsų situaciją gali būti sudaromas jūsų poreikius atitinkantis individualus mokėjimo grafikas.

Rodyti daugiau sąlygų

Būsto paskolos skaičiuoklė

Suprantame, kad nusprendus įsigyti didesnį ir brangesnį pirkinį, norisi jį nusipirkti kuo greičiau, todėl greitai apsvarstome jūsų paskolos paraišką ir pateikiame sprendimą. Pasinaudokite paskolos skaičiuokle, užpildykite kredito paraišką ir gaukite Vilniaus kredito unijos pasiūlymą!

1

Pasirinkite paskolos sąlygas

Pasirinkite norimą kredito sumą bei paskolos terminą, pateikite paskolos paraišką.

2

Patyrę Vilniaus kredito unijos specialistai įvertins jūsų paskolos paraišką

Netrukus sulauksite mūsų specialistų skambučio, kurio metu aptarsite pateiktą paraišką ir paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus.

3

Pasiūlytos sąlygos bus vienos lanksčiausių rinkoje!

Suderinus paskolos detales, pasirašoma kredito sutartis. Mūsų siūlomos paskolos sąlygos – vienos lanksčiausių, o jūsų mokamos paskolos įmokos – vienos patraukliausių rinkoje.

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

**Tipinis būsto paskolos pavyzdys. Bendra būsto paskolos suma siekia 150 000 Eur, kai paskolos laikotarpis 30 metų (360 mėn.), metinė palūkanų norma 5 proc., sutarties administravimo mokestis 1 proc. – 1 500 Eur, BVKKMN – 5,03 proc., bendra kredito gavėjo mokama suma 291 382,80 Eur, mėnesio anuiteto įmoka 805,23 Eur.

BVKKMN, proc.

0

Admistravimo mokestis, 1%

0

Metinės palūkanos, proc.

5.00

Grąžintina suma

0

0

Mėnesinė įmoka

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

**Tipinis būsto paskolos pavyzdys. Bendra būsto paskolos suma siekia 150 000 Eur, kai paskolos laikotarpis 30 metų (360 mėn.), metinė palūkanų norma 5 proc., sutarties administravimo mokestis 1 proc. – 1 500 Eur, BVKKMN – 5,03 proc., bendra kredito gavėjo mokama suma 291 382,80 Eur, mėnesio anuiteto įmoka 805,23 Eur.

Atsiliepimai

Vilniaus kredito unijos narių atsiliepimai apie būsto paskolos procesą.

* Narių vardai ir nuotraukos dėl saugumo sumetimų yra pakeisti, tačiau Vilniaus kredito unijai žinomi.

Simona

Geriausia patirtis! Būsto paskolos procesas iš ilgo ir varginančio tapo trumpu, aiškiu ir maloniu. Paskolų vadybininkė Gintarė nuo pirmo skambučio teikė visą informaciją aiškiai, glaustai ir atsakė į VISUS klausimus. Vilniaus kredito unija išties dirba operatyviai, lanksčiai ir profesionaliai – jautiesi lyg turėtum asmenį finansų partnerį.

Karolis

Paskolos gavimo procesas, kuris dažniausiai būna sudėtingas ir ilgas buvo – sklandus. Sąlygas pavyko sutarti operatyviai. Buvo malonu bendradarbiauti imant paskolą ir perkant butą.

Dažniausiai užduodami
klausimai

Kas gali gauti būsto paskolą?

Būsto paskola gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto įsigijimui, statybai, renovacijai ar rekonstrukcijai suteikiama nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Kaip galiu gauti būsto paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas gauti būsto paskolą – pateikti būsto paskolos paraišką nuotoliniu būdu.

Mūsų interneto svetainėje užpildykite paraišką nurodydami reikalingus duomenis ir patvirtinkite savo tapatybę. Netrukus su jumis susisieks Vilniaus kredito unijos darbuotojas.

Su specialistu aptarsite pateiktą paraišką ir jūsų būsto paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus – būsto kredito sumą, paskolos laikotarpį, palūkanų normą, kredito įmokas, sužinosite, kokia yra kredito kainos metinė norma ir bendras kredito įmokų skaičius.

Po pokalbio specialistas parengs palankų ir jūsų poreikius atitinkantį būsto paskolos pasiūlymą, ir galėsite pereiti prie paskolos sutarties pasirašymo.

Paraišką būsto paskolai gauti taip pat galite pateikti atvykę į kredito uniją.

Kokias būsto paskolos finansavimo sąlygas turiu atitikti?

Bendros finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokos negali viršyti 40 proc. nuo visų per mėnesį besikreipiančios dėl būsto kredito šeimos gaunamų grynųjų pajamų.

Tai reiškia, kad įvertinus visus šeimos prisiimtus finansinius įsipareigojimus, mėnesio įmokos už juos negali būti didesnės kaip 40 proc. šeimos mėnesio pajamų.

Būsto paskolos finansavimo galimybės ir sąlygos taip pat priklauso nuo mokumo istorijos, kitų finansinių įsipareigojimų, taip pat to, koks pradinis įnašas sukauptas.

Kokie dokumentai reikalingi kreipiantis dėl būsto paskolos?

Kreipiantis dėl būsto kredito gali būti reikalinga darbo sutartis ir pažyma apie paskutinių 6 mėn. darbo užmokestį.

Tuo atveju, kai pajamos gaunamos iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir jūsų banko sąskaitos išrašai, liudijantys pajamas, metinė pajamų deklaracija.

Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas reikės bent dvejų metų pajamų deklaracijos, patvirtintos Valstybinės mokesčių inspekcijos, pajamų – išlaidų žurnalo ir jūsų veiklos pažymos.

Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamas.

Perkamo turto vertinimo ataskaita.

Ar būsto paskola suteikiama pajamas gaunant kita valiuta (ne eurais)?

Taip, būsto paskola gali būti suteikiama ir paskolos gavėjui gyvenant kitoje šalyje arba gaunant pajamas viena iš išvardintų valiutų: SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Ar galiu gauti būsto paskolą, jei dirbu arba gyvenu kitoje šalyje?

Taip, dėl būsto paskolos gali kreiptis dirbantys ar gyvenantys kitoje šalyje, kurios valiuta yra eurai, arba šalyse, kurių valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Pajamas gaunant iš užsienio bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir jūsų banko sąskaitos išrašai, liudijantys pajamas, metinė pajamų deklaracija.

Taip pat reikės pateikti kitos šalies, kurioje gyvenama arba iš kurios gaunamos pajamos, kredito istoriją pagrindžiančią ataskaitą.

Kokio laikotarpio pajamos yra vertinamos norint gauti būsto paskolą?

Dirbant pagal darbo sutartį, individualią veiklą ar pagal verslo liudijimą bus vertinamos mažiausiai 6 mėn. laikotarpio pajamos.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus vertinamos mažiausiai 12 mėn. laikotarpio pajamos.

Neradau atsakymo, kur galiu rasti daugiau informacijos apie būsto paskolą?

Daugiau išsamios informacijos apie tai, kam gali būti naudojama būsto paskola, paskolos sutarties trukmę, kitas galimas su sutarties sudarymu susijusias išlaidas, informaciją apie įkeičiamą turtą ir šio turto draudimo klausimus rasite ČIA.

Kilus papildomų klausimų ar neaiškumų dėl būsto paskolos suteikimo sąlygų, apie paskolos laikotarpį ar paskolos grąžinimo grafiką, sutarties sudarymo ar kitų kviečiame kreiptis į Vilniaus kredito unijos specialistus.

Panašios paskolos

Paskola būsto
remontui

Skirta gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto remontui, rekonstrukcijai ar renovacijai.

Paskola namo
statybai

Skirta gyvenamojo namo statymui ar rekonstrukcijai.

Paskola su turto
įkeitimu

Patogi ir greita finansavimo forma, skirta didesnės vertės pirkiniams, patogesnei buičiai, verslui, kelionėms, studijoms, medicininėms ir kt. paslaugoms.

Susisiekite

Kilo klausimų? Norite gauti geriausią pasiūlymą? Mūsų patyrę vadybininkai visuomet pasiruošę jums padėti.

Paskolų vadybininkė

Gintarė Arlauskaitė

gintare@vku.lt +370 698 53600

Paskolų administratorė

Ieva Jermačionok

ieva@vku.lt +370 672 10921

Paskolų administratorė

Reda Paškauskienė

reda@vku.lt +370 666 55001

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą