Būsto paskola dirbantiems užsienyje

Suteikiame paskolą, jei dirbate ir / ar gyvenate užsienyje ir norite įsigyti būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Kreditas teikiamas, kai kredito gavėjo gaunamų pajamų ar šalies, kurioje nuolat gyvenama, valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK, CAD ar EUR. Dėl kitų valiutų sprendžiama individualiai.

Pagrindinės sąlygos

Paskolos dirbantiems užsienyje suma – nuo 20 000 Eur

Paskola siekia nuo 20 000 Eur ir negali viršyti 85 proc. įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimo ar pirkimo kainos (priklausomai nuo to, kuri mažesnė).

Paskola suteikiama įvairiomis valiutomis

Kreditas teikiamas, kai kredito gavėjo gaunamų pajamų ar šalies, kurioje nuolat gyvenama, valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK, CAD ar EUR.

Palūkanų norma – nuo 5 proc.

Būsto paskolos palūkanų norma kintama, apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmė ir fiksuotos maržos palūkanų suma.

Paskolos laikotarpis – iki 30 metų

Maksimalus laikotarpis būsto paskolai grąžinti gali siekti iki 30 metų (360 mėn.).

Nekilnojamojo turto įkeitimas

Tam, kad būtų užtikrinamas būsto paskolos prievolių įvykdymas, galimas perkamo ar kito turimo nekilnojamojo turto įkeitimas, pvz. buto, namo, žemės sklypo ir pan.

Patogus mokėjimo grafikas

Sudarę būsto paskolos sutartį, paskolą galite grąžinti lygiomis arba mažėjančiomis mėnesio įmokomis. Atsižvelgiant į jūsų situaciją gali būti sudaromas jūsų poreikius atitinkantis individualus mokėjimo grafikas.

Paskolos dirbantiems užsienyje skaičiuoklė

Suprantame, kad nusprendus įsigyti didesnį ir brangesnį pirkinį, norisi jį nusipirkti kuo greičiau, todėl greitai apsvarstome jūsų paskolos paraišką ir pateikiame sprendimą. Pasinaudokite paskolos skaičiuokle, užpildykite kredito paraišką ir gaukite Vilniaus kredito unijos pasiūlymą!

1

Pasirinkite paskolos sąlygas

Pasirinkite norimą kredito sumą bei paskolos terminą, pateikite paskolos paraišką.

2

Patyrę Vilniaus kredito unijos specialistai įvertins jūsų paskolos paraišką

Netrukus sulauksite mūsų specialistų skambučio, kurio metu aptarsite pateiktą paraišką ir paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus.

3

Pasiūlytos sąlygos bus vienos lanksčiausių rinkoje!

Suderinus paskolos detales, pasirašoma kredito sutartis. Mūsų siūlomos paskolos sąlygos – vienos lanksčiausių, o jūsų mokamos paskolos įmokos – vienos patraukliausių rinkoje.

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Suteikiame paskolą, jei dirbate ir / ar gyvenate užsienyje ir norite įsigyti būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

BVKKMN, proc.

0

Admistravimo mokestis, 1%

0

Metinės palūkanos, proc.

5.00

Grąžintina suma

0

0

Mėnesinė įmoka

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Suteikiame paskolą, jei dirbate ir / ar gyvenate užsienyje ir norite įsigyti būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Dažniausiai užduodami
klausimai

Kas gali gauti būsto paskolą?

Būsto paskola gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto įsigijimui, statybai, renovacijai ar rekonstrukcijai suteikiama nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Kaip galiu gauti būsto paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas gauti būsto paskolą – pateikti būsto paskolos paraišką nuotoliniu būdu.

Mūsų interneto svetainėje užpildykite paraišką nurodydami reikalingus duomenis ir patvirtinkite savo tapatybę. Netrukus su jumis susisieks Vilniaus kredito unijos darbuotojas.

Su specialistu aptarsite pateiktą paraišką ir jūsų būsto paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus – būsto kredito sumą, paskolos laikotarpį, palūkanų normą, kredito įmokas, sužinosite, kokia yra kredito kainos metinė norma ir bendras kredito įmokų skaičius.

Po pokalbio specialistas parengs palankų ir jūsų poreikius atitinkantį būsto paskolos pasiūlymą, ir galėsite pereiti prie paskolos sutarties pasirašymo.

Paraišką būsto paskolai gauti taip pat galite pateikti atvykę į kredito uniją.

Kokias būsto paskolos finansavimo sąlygas turiu atitikti?

Bendros finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokos negali viršyti 40 proc. nuo visų per mėnesį besikreipiančios dėl būsto kredito šeimos gaunamų grynųjų pajamų.

Tai reiškia, kad įvertinus visus šeimos prisiimtus finansinius įsipareigojimus, mėnesio įmokos už juos negali būti didesnės kaip 40 proc. šeimos mėnesio pajamų.

Būsto paskolos finansavimo galimybės ir sąlygos taip pat priklauso nuo mokumo istorijos, kitų finansinių įsipareigojimų, taip pat to, koks pradinis įnašas sukauptas.

Kokie dokumentai reikalingi kreipiantis dėl būsto paskolos?

Tuo atveju, kai pajamos gaunamos iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir jūsų banko sąskaitos išrašai, liudijantys pajamas, metinė pajamų deklaracija.

Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas reikės bent dvejų metų pajamų deklaracijos, patvirtintos Valstybinės mokesčių inspekcijos, pajamų – išlaidų žurnalo ir jūsų veiklos pažymos.

Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamas.

Perkamo turto vertinimo ataskaita.

Neradau atsakymo, kur galiu rasti daugiau informacijos apie būsto paskolą?

Daugiau išsamios informacijos apie tai, kam gali būti naudojama būsto paskola, paskolos sutarties trukmę, kitas galimas su sutarties sudarymu susijusias išlaidas, informaciją apie įkeičiamą turtą ir šio turto draudimo klausimus rasite ČIA.

Kilus papildomų klausimų ar neaiškumų dėl būsto paskolos suteikimo sąlygų, apie paskolos laikotarpį ar paskolos grąžinimo grafiką, sutarties sudarymo ar kitų kviečiame kreiptis į Vilniaus kredito unijos specialistus.

Panašios paskolos

Paskola namo
statybai

Skirta gyvenamojo namo statymui ar rekonstrukcijai.

Paskola būsto
remontui

Skirta gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto remontui, rekonstrukcijai ar renovacijai.

Būsto
paskola

Greitesnis būdas pasirūpinti finansavimu, reikalingu naujo būsto įsigijimui.

Susisiekite

Kilo klausimų? Norite gauti geriausią pasiūlymą? Mūsų patyrę vadybininkai visuomet pasiruošę jums padėti.

Paskolų vadybininkė

Gintarė Arlauskaitė

gintare@vku.lt +370 698 53600

Paskolų administratorė

Ieva Jermačionok

ieva@vku.lt +370 672 10921

Paskolų administratorė

Jurga Padvilikienė

jurga@vku.lt +370 666 55001

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą