Verslo paskola

Vilniaus kredito unija jau ne pirmą dešimtmetį siūlo paskolas tiek besikuriantiems, tiek esamiems verslams.

Pagrindinės sąlygos

Patrauklios
palūkanos

Palūkanų norma kintama, apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmė ir fiksuotos maržos palūkanų suma.

Paskolos suma – nuo
20 000 Eur

Didžiausia galima skolinimosi suma nustatoma atsižvelgiant į investicijų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį galima įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti.

Paskolos terminas – nuo 3 iki 15 metų

Paskolos terminas yra nustatomas priklausomai nuo kliento kreditingumo, norimos verslo paskolos sumos ir kt. Verslo paskolos apyvartinėms lėšoms grąžinimo terminas – iki 3 metų (36 mėn.), investicijoms – iki 15 metų (180 mėn.).

Greitas paraiškos procesas

Greitas ir patogus nuotolinis verslo paskolos procesas: nuo paraiškos užpildymo iki sutarties pasirašymo.

Patogus grąžinimo grafikas

Sudarę verslo paskolos sutartį, paskolą galite grąžinti lygiomis arba mažėjančiomis mėnesio įmokomis. Atsižvelgiant į jūsų situaciją gali būti sudaromas jūsų poreikius atitinkantis individualus mokėjimo grafikas.

Užtikrinimo priemonės

Teikiami kreditai turi būti užtikrinti įkeičiamu turtu. Užtikrinimo priemonės gali būti paskolos gavėjui, akcininkams ar tretiesiems asmenims priklausantis turtas. Unija bendradarbiauja su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ ir UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“.

Rodyti daugiau sąlygų

Verslo paskolos skaičiuoklė

Didžiausia galima verslo paskolos suma nustatoma atsižvelgiant į investicijų poreikį, piniginius srautus ir finansines galimybes grąžinti kreditą bei turtą, kurį galima įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti.

1

Pasirinkite paskolos sąlygas

Pasirinkite norimą kredito sumą bei paskolos terminą, pateikite paskolos paraišką.

2

Patyrę Vilniaus kredito unijos specialistai įvertins jūsų paskolos paraišką

Netrukus sulauksite mūsų specialistų skambučio, kurio metu aptarsite pateiktą paraišką ir paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus.

3

Pasiūlytos sąlygos bus vienos lanksčiausių rinkoje!

Suderinus paskolos detales, pasirašoma kredito sutartis. Mūsų siūlomos paskolos – vienos lanksčiausių, o jūsų mokamos paskolos įmokos – vienos patraukliausių rinkoje.

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Metinės palūkanos, proc.

5.00

Admistravimo mokestis, 1%

0

Grąžintina suma

0

0

Mėnesinė įmoka

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Atsiliepimai

Vilniaus kredito unijos narių atsiliepimai apie verslo paskolos procesą.

UAB „Citus“

Labai džiaugiuosi sėkmingai įvykdytu finansavimo projektu su Vilniaus Kredito Unija. Lankstus bei atsakingas požiūris į klientą ir jo poreikius, greitas sprendimų priėmimas ir nuoširdus bendravimas skatina rinktis šį finansavimo partnerį ir ateities projektuose.

Vitalijus​ Ryčkovas
Finansų ir teisės vadovas

UAB „Tvirtas medis“

Norim pareikšti padėką visam Jūsų kolektyvui už greitus sprendimus įgyvendinant pagalbą versle. Jūsų dėka galim pasiekti efektyvumo siekiant strateginių įmonės tikslų. Ypač malonu bendrauti su paskolų vadybininku Tomu Ožiūnu, kuris visada operatyvus, optimistiškas ir paslaugus. Iš esmės Unijos vadovo p. Arno Žalio kompetencija turi stulbinamą įgūdžių, žinių ir gebėjimų derinį. Didelis Ačiū ir sėkmės Jums visiems!

UAB „Vilimonta“

Mes jau turime kelis pasiūlymus iš kitų bankų ir iš esmės geresnėmis sąlygomis, tačiau labai vertiname Jūsų lankstumą ir atsidėkojame ištikimybe.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip gauti verslo paskolą?

Pateikite verslo paskolos užklausą nuotoliniu būdu arba užpildykite paraišką ir ją atsiųskite el. paštu, arba atvykite į Vilniaus kredito uniją.

Tam, kad specialistai galėtų greičiau priimti sprendimą dėl verslo paskolos, kartu su paraiška atsiųskite pastarųjų 2 metų įmonės finansines ataskaitas su balanso straipsnių iššifravimais ir siūlomo įkeisti turto vertinimo ataskaitą.

Investicijų finansavimo atveju, pridėkite ir verslo planą paskolai gauti ar jo santrauką.

Dėl kitų sprendimo dėl paskolos priėmimui reikalingų dokumentų susisieksime su jumis paraiškos pateikimo dieną. Pasiūlysime geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kreditavimą.

Kas gali gauti finansavimą verslui?

  • Fiziniai komerciniai asmenys – kurie skolinasi verslo reikmėms.
  • Ūkininkai – ūkininkų ūkio reikmėms.
  • Juridiniai asmenys – naujo verslo finansavimui, finansavimui verslo pradžiai bei esamo verslo plėtrai.

Kokius dokumentus pateikti?

Kreipiantis dėl verslo paskolos reikia pateikti šiuos dokumentus:

Verslo planą arba verslo projektą su išsamiu kredito lėšų panaudojimo aprašymu ir ekonominiu kredito panaudojimo įvertinimu (prognozuojami finansiniai duomenys visam kredito terminui; sąmata; pirkimo–pardavimo sutartys, komerciniai pasiūlymai ir kt.).

Ketvirtinius einamųjų metų ir 2 praėjusių metų metinius finansinės atskaitomybės dokumentus (kartu su balanso straipsnių detalizavimu). Kredito unija turi teisę prašyti audituotų finansinių ataskaitų (jeigu įmonėje atliekamas finansinis auditas).

Kredito gavėją apibūdinančius dokumentus: registracijos dokumentus, nuostatus, vadovo asmens tapatybės dokumento kopiją, informaciją apie akcininkus / savininkus / naudos gavėjus, ūkininko ūkio registravimo pažymėjimą, ūkininko pažymėjimą.

Įkeičiamo turto dokumentus, įrodančius nuosavybės teises į nekilnojamąjį ar kilnojamąjį daiktą (pirkimo–pardavimo sutartį, VĮ Registrų centro nekilnojamo turto registro išrašą ir kt.).

Ką turiu žinoti apie įkeičiamą turtą?

Prievolių įvykdymo užtikrinimui įkeičiamas nekilnojamasis turtas. Atskirais atvejais galima pasinaudoti UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ ar UAB „Žemės ūkio paskolų garantijos“ teikiamomis kredito grąžinimo garantijomis.

Panašios paskolos

Paskola refinansavimui

Padenkite turimas paskolas geresnėmis sąlygomis ir mokėkite vieną mėnesio įmoką vienam kreditoriui.

Paskolos ūkininkams

Teikiame paskolas apyvartinių lėšų, investicijų ar kitų projektų jgyvendinimo finansavimui.

Susisiekite

Kilo klausimų? Norite gauti geriausią pasiūlymą? Mūsų patyrę vadybininkai visuomet pasiruošę jums padėti.

Vyr. paskolų vadybininkė

Jurgita Vinčė

jurgita@vku.lt +370 694 61556

Vyr. paskolų vadybininkas

Vaidas Jucius

vaidas@vku.lt +370 645 73493

Paskolų vadybininkas

Tomas Ožiūnas

tomas@vku.lt +370 677 65799

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą