Paskola namo statybai

Jei norite statyti ar rekonstruoti namą ar kitą būstą, suteiksime paskolą namo statybai. Ją galite pradėti grąžinti baigę statybas ar rekonstrukcijos darbus.

Pagrindinės sąlygos

Paskolos namo statybai suma – nuo 20 000 Eu

Paskola siekia nuo 20 000 Eur ir negali viršyti 85 proc. įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimo ar pirkimo kainos (priklausomai nuo to, kuri mažesnė).

Lankstumas

Paskola namo statybai gali būti suteikiama dalimis. Palūkanas mokėsite tik už panaudotą paskolos dalį. Nuo nepanaudotos paskolos dalies skaičiuojamas įsipareigojimo mokestis – nuo 0,4 proc.

Palūkanų norma – nuo 5 proc.

Paskolos namo statybai palūkanų norma kintama, apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmė ir fiksuotos maržos palūkanų suma.

Paskolos laikotarpis – iki 30 metų

Maksimalus laikotarpis namo statybos paskolai grąžinti gali siekti iki 30 metų (360 mėn.).

Nekilnojamojo turto įkeitimas

Tam, kad būtų užtikrinamas paskolos namo statybai prievolių įvykdymas, galimas perkamo ar kito turimo nekilnojamojo turto įkeitimas, pvz. buto, namo, žemės sklypo ir pan.

Patogus mokėjimo grafikas

Sudarę paskolos namo statybai sutartį, paskolą galite grąžinti lygiomis arba mažėjančiomis mėnesio įmokomis.

Paskolos namo statybai skaičiuoklė

Suprantame, kad nusprendus statyti ar rekonstruoti namą, norisi darbų imtis kuo greičiau, todėl greitai apsvarstome jūsų paskolos paraišką ir pateikiame sprendimą. Pasinaudokite paskolos skaičiuokle, užpildykite kredito paraišką ir gaukite Vilniaus kredito unijos pasiūlymą!

1

Pasirinkite paskolos sąlygas

Pasirinkite norimą kredito sumą bei paskolos terminą, pateikite paskolos paraišką.

2

Patyrę Vilniaus kredito unijos specialistai įvertins jūsų paskolos paraišką

Netrukus sulauksite mūsų specialistų skambučio, kurio metu aptarsite pateiktą paraišką ir paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus.

3

Pasiūlytos sąlygos bus vienos lanksčiausių rinkoje!

Suderinus paskolos detales, pasirašoma kredito sutartis. Mūsų siūlomos paskolos sąlygos – vienos lanksčiausių, o jūsų mokamos paskolos įmokos – vienos patraukliausių rinkoje.

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

BVKKMN, proc.

0

Admistravimo mokestis, 1%

0

Metinės palūkanos, proc.

5.00

Grąžintina suma

0

0

Mėnesinė įmoka

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Atsiliepimai

Vilniaus kredito unijos narių atsiliepimai apie būsto paskolos procesą.

* Narių vardai ir nuotraukos dėl saugumo sumetimų yra pakeisti, tačiau Vilniaus kredito unijai žinomi.

Meida

Už operatyvumą, tai tikrai ačiū Jums, nes dar nebuvau Lietuvoje susidūrus su tokiu operatyvumo pavyzdžiu.

Darius

Ačiū Gintare! Labai malonu buvo su Jumis bendrauti, viskas labai operatyviai! 🙂 Sėkmės darbuose!

Dažniausiai užduodami
klausimai

Kas gali gauti paskolą namo statybai?

Būsto pakola gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto statybai suteikiama nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Kokias namo statybos paskolos finansavimo sąlygas turiu atitikti?

Bendros finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokos negali viršyti 40 proc. nuo visų per mėnesį besikreipiančios dėl paskolos namo statybai šeimos gaunamų grynųjų pajamų.

Tai reiškia, kad įvertinus visus šeimos prisiimtus finansinius įsipareigojimus, mėnesio įmokos už juos negali būti didesnės kaip 40 proc. šeimos mėnesio pajamų.

Namo statybos paskolos finansavimo galimybės ir sąlygos taip pat priklauso nuo mokumo istorijos, kitų finansinių įsipareigojimų.

Kaip galiu gauti namo statybos paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas gauti paskolą namo statybai – pateikti namo statybos paskolos paraišką nuotoliniu būdu.

Mūsų interneto svetainėje užpildykite paraišką nurodydami reikalingus duomenis ir patvirtinkite savo tapatybę. Netrukus su jumis susisieks Vilniaus kredito unijos darbuotojas.

Su specialistu aptarsite pateiktą paraišką ir jūsų namo statybos paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus – kredito sumą, paskolos laikotarpį, palūkanų normą, kredito įmokas, sužinosite, kokia yra kredito kainos metinė norma ir bendras kredito įmokų skaičius.

Po pokalbio specialistas parengs palankų ir jūsų poreikius atitinkantį namo statybos paskolos pasiūlymą, ir galėsite pereiti prie paskolos sutarties pasirašymo.

Paraišką namo statybos paskolai gauti taip pat galite pateikti atvykę į kredito uniją.

Kokio laikotarpio pajamos yra vertinamos norint gauti paskolą namo statybai?

Dirbant pagal darbo sutartį, individualią veiklą ar pagal verslo liudijimą bus vertinamos mažiausiai 6 mėn. laikotarpio pajamos.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus vertinamos mažiausiai 12 mėn. laikotarpio pajamos.

Ar paskola namo statybai suteikiama pajamas gaunant kita valiuta (ne eurais)?

Taip, būsto paskola namo statybai gali būti suteikiama ir paskolos gavėjui gyvenant kitoje šalyje arba gaunant pajamas viena iš išvardintų valiutų: SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Ar galiu gauti paskolą namo statybai, jei dirbu arba gyvenu kitoje šalyje?

Taip, dėl būsto paskolos namo statybai gali kreiptis dirbantys ar gyvenantys kitoje šalyje, kurios valiuta yra eurai, arba šalyse, kurių valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Pajamas gaunant iš užsienio bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir jūsų banko sąskaitos išrašai, liudijantys pajamas, metinė pajamų deklaracija.

Taip pat reikės pateikti kitos šalies, kurioje gyvenama arba iš kurios gaunamos pajamos, kredito istoriją pagrindžiančią ataskaitą.

Kokie dokumentai reikalingi kreipiantis dėl namo statybos paskolos?

Kreipiantis dėl namo statybos kredito gali būti reikalinga darbo sutartis ir pažyma apie paskutinių 6 mėn. darbo užmokestį.

Tuo atveju, kai pajamos gaunamos iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir jūsų banko sąskaitos išrašai, liudijantys pajamas, metinė pajamų deklaracija.

Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas reikės bent dvejų metų pajamų deklaracijos, patvirtintos Valstybinės mokesčių inspekcijos, pajamų – išlaidų žurnalo ir jūsų veiklos pažymos.

Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamas.

Statomo turto vertinimo ataskaita.

Panašios paskolos

Paskola
refinansavimui

Padenkite turimas paskolas geresnėmis sąlygomis ir mokėkite vieną mėnesio įmoką vienam kreditoriui.

Paskola dirbantiems užsienyje

Skirta dirbantiems ir gyvenantiems užsienyje, tačiau norintiems turėti būstą Lietuvoje žmonėms.

Būsto
paskola

Greitesnis būdas pasirūpinti finansavimu, reikalingu naujo būsto įsigijimui.

Susisiekite

Kilo klausimų? Norite gauti geriausią pasiūlymą? Mūsų patyrę vadybininkai visuomet pasiruošę jums padėti.

Paskolų vadybininkė

Gintarė Arlauskaitė

gintare@vku.lt +370 698 53600

Paskolų administratorė

Ieva Jermačionok

ieva@vku.lt +370 672 10921

Paskolų administratorė

Reda Paškauskienė

reda@vku.lt +370 666 55001

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą