Paskola ūkininkams

Teikiame paskolas apyvartinių lėšų, investicijų ar kitų projektų įgyvendinimo finansavimui.

Paskolos ūkininkams sąlygos

Patrauklios palūkanos

Palūkanų norma kintama, apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmė ir fiksuotos maržos palūkanų suma.

Paskolos suma – nuo 20 000 Eur

Didžiausia galima skolinimosi suma nustatoma atsižvelgiant į investicijų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį galima įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti.

Paskolos terminas – nuo 3 iki 20 metų

Paskolos terminas yra nustatomas individualiai, atsižvelgiant į besiskolinančiojo kreditingumą, norimą paskolos sumą. Paskolos grąžinimo terminas apyvartinėms lėšoms – iki 3 metų, investicijoms – iki 20 metų (jei kreditas skirtas žemės ūkio paskirties žemės įsigijimui ir visiškai užtikrintas žemės ūkio paskirties žemės hipoteka).

Grąžinimo grafikas

Paskolą galite grąžinti lygiomis arba mažėjančiomis mėnesio įmokomis. Taip pat, atsižvelgiant į jūsų situaciją, gali būti sudaromas individualus, jūsų poreikius atitinkantis paskolos ūkininkams mėnesio įmokos grafikas.

Paskolos ūkininkams skaičiuoklė

Didžiausia galima paskolos ūkininkams suma nustatoma atsižvelgiant į investicijų poreikį, piniginius srautus ir finansines galimybes grąžinti kreditą bei turtą, kurį galima įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti.

1

Pasirinkite paskolos sąlygas

Pasirinkite norimą kredito sumą bei paskolos terminą, pateikite paskolos paraišką.

2

Patyrę Vilniaus kredito unijos specialistai įvertins jūsų paskolos paraišką

Netrukus sulauksite mūsų specialistų skambučio, kurio metu aptarsite pateiktą paraišką ir paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus.

3

Pasiūlytos sąlygos bus vienos lanksčiausių rinkoje!

Suderinus paskolos detales, pasirašoma kredito sutartis. Mūsų siūlomos paskolos sąlygos – vienos lanksčiausių, o jūsų mokamos paskolos įmokos – vienos patraukliausių rinkoje.

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Metinės palūkanos, proc.

5.00

Admistravimo mokestis, 1%

0

Grąžintina suma

0

0

Mėnesinė įmoka

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip gauti paskolą ūkininkams?

Pateikite paskolos užklausą nuotoliniu būdu arba užpildykite paraišką (juridiniam asmeniui, ūkininkui, fiziniam asmeniui) ir ją atsiųskite el. paštu, arba atvykite į Vilniaus kredito uniją.

Tam, kad specialistai galėtų greičiau priimti sprendimą dėl paskolos, kartu su paraiška atsiųskite pastarųjų 2 metų įmonės finansines ataskaitas su balanso straipsnių iššifravimais ir siūlomo įkeisti turto vertinimo ataskaitą.

Dėl kitų sprendimo dėl paskolos priėmimui reikalingų dokumentų susisieksime su jumis paraiškos pateikimo dieną. Pasiūlysime geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kreditavimą.

Ką žinoti apie įkeičiamą turtą?

Prievolių įvykdymo užtikrinimui įkeičiamas nekilnojamasis turtas, žemės sklypai, investicijų objektas ir kt. Aktyviai bendradarbiaujame su UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ ir visais galimais atvejais siūlome kreiptis dėl paskolos grąžinimo garantijos.

Panašios paskolos

Verslo
paskola

Skirta naujam verslui, esamam verslui, paskola smulkiam verslui, paskola verslo plėtrai.

Paskola
refinansavimui

Padenkite turimas paskolas geresnėmis sąlygomis ir mokėkite vieną mėnesio įmoką vienam kreditoriui.

Susisiekite

Kilo klausimų? Norite gauti geriausią pasiūlymą? Mūsų patyrę vadybininkai visuomet pasiruošę jums padėti.

Vyr. paskolų vadybininkė

Jurgita Vinčė

jurgita@vku.lt +370 694 61556

Vyr. paskolų vadybininkas

Vaidas Jucius

vaidas@vku.lt +370 645 73493

Paskolų vadybininkas

Tomas Ožiūnas

tomas@vku.lt +370 677 65799

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą