Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu

Patogi ir greita finansavimo forma, užtikrinanti ilgesnį grąžinimo terminą ir pigesnį finansavimą nei vartojimo paskola. Paskola su turto įkeitimu skirta didesnės vertės pirkiniams, patogesnei buičiai, verslui, kelionėms, studijoms, medicininėms ir kt. paslaugoms.

Pagrindinės sąlygos

Paskolos suma – nuo 20 000 Eu

Paskola siekia nuo 20 000 Eur ir negali viršyti 85 proc. įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės.

Palūkanų norma – nuo 5 proc.

Palūkanų norma yra nustatoma kiekvienu atveju individualiai, atsižvelgiant į kredito gavėjo mokumą, finansinį stabilumą, lojalumą unijoje ir kitus kriterijus. Gali būti taikoma kintama arba fiksuota palūkanų norma.

Paskolos laikotarpis – iki 30 metų

Maksimalus laikotarpis paskolai grąžinti gali siekti iki 30 metų (360 mėn.).

Patogus mokėjimo grafikas

Sudarę paskolos su turto įkeitimu sutartį, paskolą galite grąžinti lygiomis arba mažėjančiomis mėnesio įmokomis. Taip pat, atsižvelgiant į jūsų situaciją, gali būti sudaromas individualus, jūsų poreikius atitinkantis būsto paskolos mėnesio įmokos grafikas.

Paskolos su turto įkeitimu skaičiuoklė

Suprantame, kad nusprendus įsigyti didesnį ir brangesnį pirkinį, norisi jį nusipirkti kuo greičiau, todėl greitai apsvarstome jūsų paskolos paraišką ir pateikiame sprendimą. Pasinaudokite paskolos skaičiuokle, užpildykite kredito paraišką ir gaukite Vilniaus kredito unijos pasiūlymą!

1

Pasirinkite paskolos sąlygas

Pasirinkite norimą kredito sumą bei paskolos terminą, pateikite paskolos paraišką.

2

Patyrę Vilniaus kredito unijos specialistai įvertins jūsų paskolos paraišką

Netrukus sulauksite mūsų specialistų skambučio, kurio metu aptarsite pateiktą paraišką ir paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus.

3

Pasiūlytos sąlygos bus vienos lanksčiausių rinkoje!

Suderinus paskolos detales, pasirašoma kredito sutartis. Mūsų siūlomos paskolos sąlygos – vienos lanksčiausių, o jūsų mokamos paskolos įmokos – vienos patraukliausių rinkoje.

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

BVKKMN, proc.

0

Admistravimo mokestis, 1%

0

Metinės palūkanos, proc.

5.00

Grąžintina suma

0

0

Mėnesinė įmoka

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Dažniausiai užduodami
klausimai

Kas gali gauti paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu?

Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu suteikiama nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Kokias paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu finansavimo sąlygas turiu atitikti?

Bendros finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokos negali viršyti 40 proc. nuo visų per mėnesį besikreipiančios dėl būsto paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu šeimos gaunamų grynųjų pajamų.

Tai reiškia, kad įvertinus visus šeimos prisiimtus finansinius įsipareigojimus, mėnesio įmokos už juos negali būti didesnės kaip 40 proc. šeimos mėnesio pajamų.

Paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu finansavimo galimybės ir sąlygos taip pat priklauso nuo mokumo istorijos, kitų finansinių įsipareigojimų.

Kaip galiu gauti paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu?

Patogiausias ir greičiausias būdas gauti paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu – pateikti paskolos paraišką nuotoliniu būdu.

Mūsų interneto svetainėje užpildykite paraišką nurodydami reikalingus duomenis ir patvirtinkite savo tapatybę. Netrukus su jumis susisieks Vilniaus kredito unijos darbuotojas.

Su specialistu aptarsite pateiktą paraišką ir jūsų paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus – kredito sumą, paskolos laikotarpį, palūkanų normą, kredito įmokas, sužinosite, kokia yra kredito kainos metinė norma ir bendras kredito įmokų skaičius.

Po pokalbio specialistas parengs palankų ir jūsų poreikius atitinkantį paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu pasiūlymą, ir galėsite pereiti prie paskolos sutarties pasirašymo.

Paraišką paskolai gauti taip pat galite pateikti atvykę į kredito uniją.

Ar paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu suteikiama pajamas gaunant kita valiuta (ne eurais)?

Taip, paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu gali būti suteikiama ir paskolos gavėjui gyvenant kitoje šalyje arba gaunant pajamas viena iš išvardintų valiutų: SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Ar galiu gauti paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu, jei dirbu arba gyvenu kitoje šalyje?

Taip, dėl paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu gali kreiptis dirbantys ar gyvenantys kitoje šalyje, kurios valiuta yra eurai, arba šalyse, kurių valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Pajamas gaunant iš užsienio bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir jūsų banko sąskaitos išrašai, liudijantys pajamas, metinė pajamų deklaracija.

Taip pat reikės pateikti kitos šalies, kurioje gyvenama arba iš kurios gaunamos pajamos, kredito istoriją pagrindžiančią ataskaitą.

Kokie dokumentai reikalingi kreipiantis dėl paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu?

Kreipiantis dėl paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu gali būti reikalinga darbo sutartis ir pažyma apie paskutinių 6 mėn. darbo užmokestį.

Tuo atveju, kai pajamos gaunamos iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir jūsų banko sąskaitos išrašai, liudijantys pajamas, metinė pajamų deklaracija.

Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas reikės bent dvejų metų pajamų deklaracijos, patvirtintos Valstybinės mokesčių inspekcijos, pajamų – išlaidų žurnalo ir jūsų veiklos pažymos.

Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamas.

Panašios paskolos

Paskola būsto
remontui

Skirta gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto remontui, rekonstrukcijai ar renovacijai.

Paskola namo
statybai

Skirta gyvenamojo namo statymui ar rekonstrukcijai.

Būsto
paskola

Greitesnis būdas pasirūpinti finansavimu, reikalingu naujo būsto įsigijimui.

Susisiekite

Kilo klausimų? Norite gauti geriausią pasiūlymą? Mūsų patyrę vadybininkai visuomet pasiruošę jums padėti.

Paskolų vadybininkė

Gintarė Arlauskaitė

gintare@vku.lt +370 698 53600

Paskolų administratorė

Ieva Jermačionok

ieva@vku.lt +370 672 10921

Paskolų administratorė

Reda Paškauskienė

reda@vku.lt +370 666 55001

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą