Vilniaus kredito unija - patikimas finansų partneris

Kontaktai

Mus rasite

Teikiamos paslaugos: visos (priėmimas į narius, konsultacijos, indėliai, paskolos,…).


+370 700 77797

+370 5 2773174

I-IV 8:00 – 17:00

V 8:00 – 16:00



		

Administracija
Vaidas.jpg

Vaidas Gailys

Administracijos vadovas,
valdybos pirmininkas
Mob. +370 69977970
vaidas@vku.lt
Deimante.jpg

Deimantė Gelažiūtė - Norkuvienė

Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė
Mob. +370 67592779
deimante@vku.lt
kristina-Milinaviciute.jpg

Kristina Milinavičiūtė

Verslo kreditavimo vadovė

Mob. +370 677 65799
kristina@vku.lt
Aurika.jpg

Aurika Bovšienė

Paskolų vadybininkė
Mob. +370 69823999
aurika@vku.lt
Gintare.jpg

Gintarė Gavenavičienė

Paskolų vadybininkė
Mob. +370 69853600
gintare@vku.lt
jurga-1.jpg

Jurga Padvilikienė

Paskolų administratorė
Mob. +370 672 10921
jurga@vku.lt
beata.jpg

Beata Dvinelienė

Klientų aptarnavimo specialistė
Tel. +370 700 77797
beata@vku.lt
Samanta.jpg

Samanta Blėdienė

Juriskonsultė
Mob. +370 700 77797
samanta@vku.lt
Rima.jpg

Rima Čižienė

Vidaus audito tarnybos vadovė
Tel. +370 700 77797
rima@vku.lt
Donatas.jpg

Donatas Dervinis

IT tarnybos vadovas
Mob. +370 60270006
donatas@vku.lt

Parašykite mums dabar