Paskola būsto remontui

Jei norite remontuoti, renovuoti ar kitaip atnaujinti namą ar kitą būstą, suteiksime paskolą, kurią galite pradėti grąžinti baigę būsto atnaujinimo darbus.

Pagrindinės sąlygos

Paskolos būsto remontui suma – nuo 20 000 Eur

Paskola siekia nuo 20 000 Eur ir negali viršyti 85 proc. įkeičiamo nekilnojamojo turto rinkos vertės.

Lankstumas

Paskola būsto remontui gali būti suteikiama dalimis. Palūkanas mokėsite tik už panaudotą paskolos dalį. Nuo nepanaudotos paskolos dalies skaičiuojamas įsipareigojimo mokestis – nuo 0,4 proc.

Palūkanų norma – nuo 5 proc.

Paskolos būsto remontui palūkanų norma kintama, apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmė ir fiksuotos maržos palūkanų suma.

Paskolos laikotarpis – iki 30 metų

Maksimalus laikotarpis būsto remonto paskolai grąžinti gali siekti iki 30 metų (360 mėn.).

Nekilnojamojo turto įkeitimas

Tam, kad būtų užtikrinamas paskolos būsto remontui prievolių įvykdymas, galimas perkamo ar kito turimo nekilnojamojo turto įkeitimas, pvz. buto, namo, žemės sklypo ir pan.

Patogus mokėjimo grafikas

Sudarę būsto remonto paskolos sutartį, paskolą galite grąžinti lygiomis arba mažėjančiomis mėnesio įmokomis.

Būsto remonto paskolos skaičiuoklė

Suprantame, kad nusprendus atsinaujinti gyvenamąjį būstą, norisi tai padaryti kuo greičiau, todėl greitai apsvarstome jūsų paskolos paraišką ir pateikiame sprendimą. Pasinaudokite paskolos skaičiuokle, užpildykite kredito paraišką ir gaukite Vilniaus kredito unijos pasiūlymą!

1

Pasirinkite paskolos sąlygas

Pasirinkite norimą kredito sumą bei paskolos terminą, pateikite paskolos paraišką

2

Patyrę Vilniaus kredito unijos specialistai įvertins jūsų paskolos paraišką

Netrukus sulauksite mūsų specialistų skambučio, kurio metu aptarsite pateiktą paraišką ir paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus.

3

Pasiūlytos sąlygos bus vienos lanksčiausių rinkoje!

Suderinus paskolos detales, pasirašoma kredito sutartis. Mūsų siūlomos paskolos sąlygos – vienos lanksčiausių, o jūsų mokamos paskolos įmokos – vienos patraukliausių rinkoje.

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

BVKKMN, proc.

0

Admistravimo mokestis, 1%

0

Metinės palūkanos, proc.

5.00

Grąžintina suma

0

0

Mėnesinė įmoka

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą

*Skaičiuoklės rezultatai yra preliminarūs. Kredito sąlygos priklauso nuo jūsų finansinės istorijos ir galimybių vertinimo. Tikslų asmeninį pasiūlymą gausite užpildę paraišką.

Dažniausiai užduodami
klausimai

Kas gali gauti būsto remonto paskolą?

Būsto remonto paskola gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto renovacijai ar rekonstrukcijai suteikiama nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Kaip galiu gauti būsto remonto paskolą?

Patogiausias ir greičiausias būdas gauti būsto remonto paskolą – pateikti būsto remonto paskolos paraišką nuotoliniu būdu.

Mūsų interneto svetainėje užpildykite paraišką nurodydami reikalingus duomenis ir patvirtinkite savo tapatybę. Netrukus su jumis susisieks Vilniaus kredito unijos darbuotojas.

Su specialistu aptarsite pateiktą paraišką ir jūsų būsto remonto paskolos finansavimo sąlygas, kredito sutarties pasirašymo klausimus – kredito sumą, paskolos laikotarpį, palūkanų normą, kredito įmokas, sužinosite, kokia yra kredito kainos metinė norma ir bendras kredito įmokų skaičius.

Po pokalbio specialistas parengs palankų ir jūsų poreikius atitinkantį būsto remonto paskolos pasiūlymą, ir galėsite pereiti prie paskolos sutarties pasirašymo.

Paraišką būsto remonto paskolai gauti taip pat galite pateikti atvykę į kredito uniją.

Kokias būsto remonto paskolos finansavimo sąlygas turiu atitikti?

Bendros finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokos negali viršyti 40 proc. nuo visų per mėnesį besikreipiančios dėl būsto remonto kredito šeimos gaunamų grynųjų pajamų.

Tai reiškia, kad įvertinus visus šeimos prisiimtus finansinius įsipareigojimus, mėnesio įmokos už juos negali būti didesnės kaip 40 proc. šeimos mėnesio pajamų.

Būsto remonto paskolos finansavimo galimybės ir sąlygos taip pat priklauso nuo mokumo istorijos, kitų finansinių įsipareigojimų.

Kokie dokumentai reikalingi kreipiantis dėl būsto remonto paskolos?

Kreipiantis dėl būsto remonto kredito gali būti reikalinga darbo sutartis ir pažyma apie paskutinių 6 mėn. darbo užmokestį.

Tuo atveju, kai pajamos gaunamos iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir jūsų banko sąskaitos išrašai, liudijantys pajamas, metinė pajamų deklaracija.

Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas reikės bent dvejų metų pajamų deklaracijos, patvirtintos Valstybinės mokesčių inspekcijos, pajamų – išlaidų žurnalo ir jūsų veiklos pažymos.

Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamas.

Panašios paskolos

Paskola dirbantiems užsienyje

Skirta dirbantiems ir gyvenantiems užsienyje, tačiau norintiems turėti būstą Lietuvoje žmonėms.

Paskola su turto
įkeitimu

Patogi ir greita finansavimo forma, skirta didesnės vertės pirkiniams, patogesnei buičiai, verslui, kelionėms, studijoms, medicininėms ir kt. paslaugoms.

Būsto
paskola

Greitesnis būdas pasirūpinti finansavimu, reikalingu naujo būsto įsigijimui.

Susisiekite

Kilo klausimų? Norite gauti geriausią pasiūlymą? Mūsų patyrę vadybininkai visuomet pasiruošę jums padėti.

Paskolų vadybininkė

Gintarė Arlauskaitė

gintare@vku.lt +370 698 53600

Paskolų administratorė

Ieva Jermačionok

ieva@vku.lt +370 672 10921

Paskolų administratorė

Reda Paškauskienė

reda@vku.lt +370 666 55001

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!

Siųsti kitą užklausą