Paskola dirbantiems užsienyje

Suteikiame paskolą, jei dirbate ir/ar gyvenate užsienyje ir norite įsigyti būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Kreditas teikiamas, kai kredito gavėjo gaunamų pajamų ar šalies, kurioje nuolat gyvenate, valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK ar EUR. Dėl kitų valiutų sprendžiame individualiai.
Didžiausia galima paskolos suma nustatoma atsižvelgiant į Jūsų poreikius, Jūsų finansines galimybes grąžinti paskolą ir perkamo/įkečiamo turto rinkos vertę ar pirkimo kainą (priklausomai nuo to, kuri mažesnė).

Pagrindinės paskolos sąlygos:

  • Paskolos suma – nuo 20 000,- Eur, bet ne daugiau kaip 80 proc. turto rinkos vertės ar pirkimo kainos priklausomai nuo to, kuri mažesnė.
  • Paskolos terminas – iki 30 metų.
  • Paskolos grąžinimo grafikas gali būti lygiomis arba mažėjančiomis dalimis, arba sudarius individualų, Jūsų poreikius atitinkantį, kredito grąžinimo grafiką.
  • Palūkanų norma kintama, apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmė ir fiksuotos maržos palūkanų suma. Palūkanų dydis – nuo 5 proc.
  • Prievolių įvykdymo užtikrinimui įkeičiamas nekilnojamasis turtas Lietuvoje, pvz. butas, namas, žemės sklypas, komercinės paskirties nekilnojamasis turtas ir pan.
  • Įkainiai

Kaip gauti paskolą?

  • Pateikite užklausą  arba užpildykite paraišką ir ją atsiųskite el. paštu ar atvykite į Vilniaus kredito uniją – su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
  • Greitai priimsime sprendimą – preliminarų atsakymą pranešime tą pačią dieną, kai kreipsitės į mus.

 

Rekomenduojame susipažinti su bendro pobūdžio informacija dėl paskolų susijusių su nekilnojamuoju turtu. Šią informaciją rasite čia.

Paskolos skaičiuoklė – užklausa

Skaičiuoklės rezultatas yra apytikslis.

Pavyzdžiui, skolinantis 150.000 Eur, kai sutartis 30 metų (360 mėn), metinė palūkanų norma 5%, sutarties administravimo mokestis 1% – 1500Eur, BVKKMN – 5,03%, bendra mokėtina suma 291,382.80 Eur, mėnesio anuiteto įmoka 805,23 Eur. Finansavimo sąlygos gali keistis, atlikus Jūsų mokumo bei kreditingumo rizikos vertinimą.

Paskolos, kurios susietos su EURIBOR,  indekso galiojančią reikšmę ir indekso reikšmių istoriją galite rasti  https://www.emmi-benchmarks.eu/euribor-org/euribor-rates.html, paskolos susietos su VKU-12 EUR indeksu galiojančias reikšmes galima rasti https://www.vilniauskreditounija.lt/vku-12-eur-indeksas/

Susiję

Vertintojai