Pranešimai

2023 / 10 / 31

Keičiasi Vilniaus kredito unijos elektroninių paslaugų teikimo ir naudojimo taisyklės

informuojame, kad nuo 2024 m. sausio 3 d. įsigalios atnaujintos Elektroninių paslaugų teikimo ir naudojimo taisyklės (toliau – Taisyklės).

Pagrindiniai pakeitimai šiose Taisyklėse bus susiję su kliento autentiškumo patvirtinimo procedūra. Bus keičiamas prisijungimo prie elektroninės bankininkystės sistemos „i-Unija“ langas.

Elektroninėje bankininkystėje „i-Unija“ atliekant autentifikaciją, pirminį slaptažodį arba pakeistą nuolatinį slaptažodį bus reikalaujama arba nereikalaujama įvesti priklausomai nuo to, kuri kliento identifikavimo priemonė pasirinkta: prisijungiant mobiliuoju e. parašu arba „Smart-ID“ programėle slaptažodžio įvesti nebereikės, o prisijungiant su vienkartiniu saugos kodu, gautu SMS žinute – slaptažodis ir toliau bus reikalingas.

Su pilna atnaujinamų Taisyklių versija galite susipažinti čia.

Laikysime, kad Jūs sutinkate su šiais pakeitimais, jeigu iki pakeitimų įsigaliojimo dienos savo kredito unijai nepateiksite prieštaravimo dėl pakeitimų. Jūs turite teisę nedelsdami ir nemokėdami jokio komisinio atlyginimo nutraukti Elektroninių paslaugų teikimo sutartį iki dienos, kurią bus pradėti taikyti pakeitimai.

Vilniaus kredito unija