Keičiasi Vilniaus kredito unijos Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos

Informuojame, kad nuo 2023 m. rugpjūčio mėn. 31 d. keičiasi Vilniaus kredito unijos Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos (toliau – Sąlygos). Susipažinti su atnaujintomis Sąlygas galite Vilniaus kredito unijos internetiniame puslapyje www.vilniauskreditounija.lt skiltyje „Paslaugų ir operacijų įkainiai“.

Kas keičiasi?

Buvo patikslintos šios nuostatos:

• Papildėme informacija, kad kai kurie mokėjimai gali būti atidėti ar nevykdomi, jeigu jų negalime atlikti dėl teisinių ar reguliavimo reikalavimų arba prireikus atlikti papildomas patikras. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 7 dalyje.
• Patikslinta informacija dėl mokėjimo operacijų atsekimo ir mokėjimo operacijų lėšų atgavimo. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 14 dalyje.
• Patikslinta informacija dėl sutarčių galiojimo ir pabaigos nurodant, kokiais atvejais kredito unija turi teisę nutraukti sutartį, pagal kurią vykdo mokėjimo operacijas. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 18 dalyje.
• Sąlygų 19 d. pateikta atnaujinta informacija dėl skundų nagrinėjimo kredito unijoje.
• ir kt.

Turite abejonių dėl būsimų pasikeitimų?

Šis procesas vyks sklandžiai ir tai neturės poveikio Vilniaus kredito unijos teikiamoms paslaugoms. Jeigu dėl šių pasikeitimų nuspręstumėte uždaryti sąskaitą, gali tai padaryti nemokamai iki 2023 m. rugpjūčio mėn. 30 d. informuodami kredito uniją raštu. Prašymą galite pateikti el. paštu info@vku.lt (jei prašymas pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu) arba atvykę į Vilniaus kredito uniją adresu T. Narbuto g. 5-1, Vilnius.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu ar slapukų politika, kreipkitės į mus vienu iš Jums patogių būdų:

Paštu:
Vilniaus kredito unija
Adresas: T. Narbuto g. 5-1, Vilnius
Tel. nr. +370 700 77797
El. paštas: info@vku.lt