Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu

Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu– tai patogi ir greita finansavimo forma, leidžianti Jūsų planų įgyvendinimui ir didesnės vertės prekių ar paslaugų įsigijimui gauti didesnį, ilgesnio termino ir pigesnį finansavimą nei vartojimo paskola. Paskola su turto įkeitimu skirtas didesnės vertės pirkiniams, patogesnei buičiai, verslui, kelionėms, studijoms, medicininėms ir kt. paslaugoms.
Didžiausia galima kredito suma nustatoma atsižvelgiant į Jūsų poreikius, Jūsų finansines galimybes grąžinti kreditą ir perkamo/įkeičiamo turto rinkos vertę ar pirkimo kainą (priklausomai nuo to, kuri mažesnė).

Pagrindinės paskolos sąlygos:

  • Paskolos suma – nuo 20 000,- Eur, bet ne daugiau kaip 85 proc. įkeičiamo turto rinkos vertės.
  • Paskolos terminas – iki 30 metų.
  • Paskolos grąžinimo grafikas gali būti lygiomis arba mažėjančiomis dalimis, arba sudarius individualų, Jūsų poreikius atitinkantį, paskolos grąžinimo grafiką.
  • Palūkanų norma kintama, apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmė ir fiksuotos maržos palūkanų suma. Palūkanų dydis – nuo 5 proc.
  • Prievolių įvykdymo užtikrinimui įkeičiamas nekilnojamasis turtas, pvz. butas, namas, žemės sklypas ir pan.
  • Įkainiai

Kaip gauti paskolą?

  • Pateikite užklausą  arba užpildykite paraišką ir ją atsiųskite el. paštu ar atvykite į Vilniaus kredito uniją – su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
  • Greitai priimsime sprendimą – preliminarų atsakymą pranešime tą pačią dieną, kai kreipsitės į mus.

 

Rekomenduojame susipažinti su bendro pobūdžio informacija dėl paskolų susijusių su nekilnojamuoju turtu. Šią informaciją rasite čia.

Paskolos skaičiuoklė – užklausa

Skaičiuoklės rezultatas yra apytikslis.

Pavyzdžiui, skolinantis 150.000 Eur, kai sutartis 30 metų (360 mėn), metinė palūkanų norma 5%, sutarties administravimo mokestis 1% – 1500Eur, BVKKMN – 5,03%, bendra mokėtina suma 291,382.80 Eur, mėnesio anuiteto įmoka 805,23 Eur. Finansavimo sąlygos gali keistis, atlikus Jūsų mokumo bei kreditingumo rizikos vertinimą.

Paskolos, kurios susietos su EURIBOR,  indekso galiojančią reikšmę ir indekso reikšmių istoriją galite rasti  https://www.emmi-benchmarks.eu/euribor-org/euribor-rates.html, paskolos susietos su VKU-12 EUR indeksu galiojančias reikšmes galima rasti https://www.vilniauskreditounija.lt/vku-12-eur-indeksas/

Susiję

Vertintojai