Vilniaus kredito unija - patikimas finansų partneris
Svečiai iš Kazachstano sėmėsi patirties Vilniaus kredito unijoje

Svečiai iš Kazachstano sėmėsi patirties Vilniaus kredito unijoje

Gegužės 12 dieną Vilniaus kredito unijoje lankėsi svečių delegacija iš Kazachstano. Svečius domino Lietuvoje veikiančio kredito unijų sektoriaus veikla, teisinė aplinka bei ateities perspektyvos, numatomos nuo kitų metų pradžios įgyvendinus kredito unijų reformą. 

Susitikimo metu Vilniaus kredito unijos administracijos vadovas Vaidas Gailys papasakojo apie uniją, pristatė jos veiklos istoriją, pasiektus finansinius rezultatus bei akcentavo, kad unija visada veikė savarankiškai nepriklausydama centrinei kredito unijai.

Svečiai domėjosi ne tik kredito unijos istorija ir jau dvidešimtmetį sėkmingai vykdoma veikla, bet ir teikiamų finansinių paslaugų įkainiais ir pasiūlymais. Susitikimo metu Kazachstano kredito unijų bendruomenių asociacijos pirmininkė Almira Sagatova papasakojo apie jų šalyje vykdomą sektoriaus veiklą, konkurencines sąlygas su esamais bankais, jos manymu, kiek atsainiai vykdomą priežiūros politiką.

Susitikimo metu diskutuota ir apie tolimesnio bendradarbiavimo su Kazachstanu galimybes. „Galvodami apie bendradarbiavimą, mielai pasidalintume per dvidešimt veiklos metų sukaupta patirtimi. Bendradarbiavimas su kitomis valstybėmis – abipusiai naudingas, suteikiantis galimybių ne tik pasidalinti sukaupta patirtimi, bet ir pasisemti gerosios praktikos pavyzdžių, taikomų kitose šalyse“, – įsitikinęs V. Gailys.

Svečių delegacija Vilniuje lankėsi Asociacijos Lietuvos kredito unijos kvietimu. Nuo 2016 m. Vilniaus kredito unija yra šios asociacijos narė ir kartu dalyvauja bendruose vykdomuose renginiuose ir projektuose.

Vilniaus kredito unijoje svečiavosi Kazachstano kredito unijų bendruomenių asociacijos pirmininkė Almira Sagatova, AB „Žemės ūkio kooperatyvas“ Teisės departamento direktorius Bakhtiyar Bakeyev ir Žemės ūkio ministerijos Investavimo politikos departamento direktorė Balaussa Zaisanbayeva. Susitikime taip pat dalyvavo Asociacijos Lietuvos kredito unijos valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus bei Vilniaus kredito unijos kreditavimo tarnybos vadovas Andrius Kazėnas.