Vilniaus kredito unija - patikimas finansų partneris
Lietuvos banko sprendimas dėl kredito unijos „Žemaitijos iždas“ nepaveiks Vilniaus kredito unijos veiklos

Lietuvos banko sprendimas dėl kredito unijos „Žemaitijos iždas“ nepaveiks Vilniaus kredito unijos veiklos

Lietuvos banko valdyba pripažino kredito uniją „Žemaitijos iždas“ nemokia ir kreipsis į Šiaulių apygardos teismą dėl bankroto bylos jai iškėlimo. Paskelbus kredito unijos bankrotą, įsigalios Lietuvos banko valdybos nutarimas visam laikui atšaukti jos veiklos licenciją. Vilniaus kredito unija informuoja savo narius ir klientus, kad šis Lietuvos banko sprendimas neturi jokios įtakos sistemingai unijos veiklai.

„Vilniaus kredito unija dirba pelningai ir vykdo visus Lietuvos banko nustatytus normatyvus. Lietuvos banko sprendimas dėl kredito unijos „Žemaitijos iždas“ neturi jokios įtakos Vilniaus kredito unijos veiklos stabilumui ar teikiamų paslaugų kokybei.  Ir toliau dirbsime įprastine tvarka, didžiausią dėmesį skirdami tvaraus kapitalo ir teikiamų finansinių paslaugų kokybės gerinimui“, – teigia Vilniaus kredito unijos valdybos pirmininkas Vaidas Gailys.

Kredito unija „Žemaitijos iždas“ pripažinta nemokia įvertinus jos laikinojo administratoriaus UAB „Verslo konsultantai“ pateiktą Lietuvos bankui informaciją apie unijos finansinę būklę. Laikinasis administratorius patvirtino, kad kredito unija pažeidžia veiklos licencijai išduoti taikomus reikalavimus ir nėra pasirengusi saugiai ir patikimai teikti finansines paslaugas, skelbiama Lietuvos banko pranešime spaudai.

Klientams aktualią naujausią informaciją dėl kredito unijos Žemaitijos iždas“ teikia laikinasis administratorius tel. (8 37) 201 433. Daugiau apie indėlių draudimą sužinosite VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje (http://www.iidraudimas.lt) arba telefonu (8 5) 213 5657. Informaciją apie Lietuvos banko sprendimą galite sužinoti nemokama informacine telefono linija  8 800 50 500 ir interneto svetainėje (http://www.lb.lt).