Vilniaus kredito unija - patikimas finansų partneris
Taupkasės, kredito unijos, licencijos atšaukimas neturi įtakos Vilniaus kredito unijos veiklai

Taupkasės, kredito unijos, licencijos atšaukimas neturi įtakos Vilniaus kredito unijos veiklai

Informuojame savo narius, jog Vilniaus kredito unija ir Taupkasė, kredito unija,  yra nepriklausomos ir tarpusavyje nesusijusios kredito unijos. Vilniaus kredito unija nelaikė indėlių bei kitų gražintinų lėšų Taupkasėje. Vilniaus kredito unija nėra suteikusi sindikuotų paskolų kartu su Taupkase.

Taupkasės, kredito unijos, veiklos licencijos atšaukimas neturi jokios įtakos Vilniaus kredito unijos veiklos stabilumui.

Vilniaus kredito unija vykdo visus Lietuvos banko nustatytus normatyvus.

Taupkasės, kredito unijos, pripažinimas nemokia yra draudžiamasis įvykis, todėl jos indėlininkams, vadovaujantis galiojančiais teisės aktais, bus išmokamos indėlių draudimo išmokos. Pagal teisės aktus, įvykus draudžiamajam įvykiui, kompensuojama 100 proc. indėlio sumos, neviršijančios 100 tūkst. Eur.

Taupkasės, kredito unijos, pajininkai papildomos informacijos unijoje gali teirautis telefonu 8 685 39553.

Daugiau apie indėlių draudimą sužinosite VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje (http://www.iidraudimas.lt) arba telefonu (8 5) 213 5657.

Informaciją apie Lietuvos banko sprendimą galite sužinoti nemokama informacine telefono linija 8 800 50 500 ir interneto svetainėje (http://www.lb.lt).