Vilniaus kredito unija - patikimas finansų partneris
Finansinio švietimo savaitė šūkiu „Pinigai – svarbu!“ kvies pasikalbėti apie pinigus

Finansinio švietimo savaitė šūkiu „Pinigai – svarbu!“ kvies pasikalbėti apie pinigus

Kovo 12–18 d. vyksianti Finansinio švietimo savaitė vėl kvies moksleivius į paskaitas, protmūšius, testus, diskusijas, viktorinas bei ekskursijas. Šiais metais Lietuvoje prie Finansinio švietimo savaitės, skirtos jaunimui, prisijungs 9 organizacijos.

Šiais metais Lietuvos bankas Finansinio švietimo savaitę skirs 15 m. ir vyresniam jaunimui ir savo Facebook paskyroje teiks praktinius patarimus apie finansines paslaugas bei asmeninių finansų valdymą.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas kartu su partneriais organizuoja 9–12 klasių moksleivių finansų olimpiadą, Lietuvos laisvosios rinkos institutas – nacionalinį ekonomikos egzaminą, o Lietuvos bankų asociacija – Europos pinigų viktoriną.
„Nasdaq Vilnius“ pakvies moksleivius apsilankyti vertybinių popierių biržoje ir pamatyti, kaip vyksta prekyba akcijomis.
„Aviva Lietuva“ finansų konsultantai susitiks su vyresniųjų klasių moksleiviais ir diskutuos su jais apie atsakingą asmeninių finansų tvarkymą. SEB bankas Lietuvos mokyklose rengs interaktyviąsias finansinio raštingumo diskusijas, o Šiaulių bankas žinias kvies pasitikrinti savo Facebook paskyroje rengiamuose protmūšiuose.
Nuo kovo 15 d. „Swedbank“ kvies moksleivius į finansų laboratoriją, joje naudojant išmaniąsias technologijas ir žaidžiant interaktyviuosius žaidimus bus galima suprasti, kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti arba kas yra atsakingas skolinimasis.
Daugiau informacijos apie visas Finansinio švietimo savaitės iniciatyvas – www.lb.lt.