Vilniaus kredito unija - patikimas finansų partneris

Kontaktai

Mus rasite

Teikiamos paslaugos: visos (priėmimas į narius, konsultacijos, indėliai, paskolos,…).


+370 700 77797

+370 5 2773174

I-IV 8:00 – 17:00

V 8:00 – 16:00



		

Ulonų g. 5,Vilnius

LT-08240

Danola verslo centras (4a)

Administracija
Vaidas.jpg

Vaidas Gailys

Administracijos vadovas,
valdybos pirmininkas
Mob. +370 69977970
vaidas@vku.lt
Andrius.jpg

Andrius Kazėnas

Kreditavimo tarnybos vadovas

Mob. +370 64898222
andrius@vku.lt
Deimante.jpg

Deimantė Gelažiūtė

Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė

Mob. +370 67592779
deimante@vku.lt
Aurika.jpg

Aurika Bovšienė

Paskolų vadybininkė
Mob. +370 69823999
aurika@vku.lt
Gintare.jpg

Gintarė Gavenavičienė

Paskolų vadybininkė
Mob. +370 69853600
gintare@vku.lt
Akvile1.jpg

Akvilė Novickaitė

Paskolų vadybininkė
Mob. +370 67510013
akvile@vku.lt
Donatas.jpg

Donatas Dervinis

IT tarnybos vadovas
Mob. +370 60270006
donatas@vku.lt
Rima.jpg

Rima Čižienė

Vidaus audito tarnybos vadovė
Tel. +370 5 2773174
rima@vku.lt

Parašykite mums dabar